فلش مموری یک ترابایتی!

گروه خبری: رویداد‌ها و نمایشگاه‌هاتقویم نمایشگاه‌های خارجیهر سال در نمایشگاه CES علاوه‌بر لپ‌تاپ‌ها، گجت‌ها، تلویزیون‌ها و سایر لوازم جدید دیجیتالی فلش مموری‌های جدیدی هم دیده می‌شوند. امسال هم SanDisk کوچکترین فلش مموری ۱ ترابایتی دنیا را معرفی کرد که با یو‌اس‌بی نوع C کار می‌کند.
این فلش مموری بیشترین حافظه را ندارد، چراکه سال گذشته کمپانی Kingstone یک فلش مموری ۲ ترابایتی را معرفی کرد. اما موضوع اصلی اینجاست که فلش مموری کینگ‌استون خیلی بزرگ بود و قاب زمختی هم داشت. فلش مموری جدید و کوچک سن‌دیسک، کنار همه ویژگی‌های بی‌نظیرش یک ویژگی جذاب دارد و آن هم استفاده از یو‌اس‌بی C است. این قابلیت یعنی شما می‌توانید علاوه بر کامپیوتر، این فلش را مستقیما به موبایل اندرویدی خود وصل کنید و اطلاعات را انتقال بدهید.

در حال حاضر این محصول فقط یک پروتوتایپ است، البته پروتوتایپی که کار می‌کند و فقط زمان عرضه یا قیمت آن هنوز مشخص نشده است. اگر شما یک حافظه SSD یک ترابایتی با یو‌اس‌بی C را بخواهید بخرید باید ۳۵۰ دلار پرداخت کنید. حال تصور اینکه سن‌دیسک بتواند این محصول را کمتر از ۳۵۰ دلار به دست مشتری برساند بسیار سخت است.
فلش مموری ۱ ترابایتی۱ ترابایتاخبار تکنولوژینمایشگاه CESنمایشگاه CES 2018محصول جدید SanDisk برای CES 2018آی‌تی‌ایران

Powered by WPeMatico